Wazony weselne wypożyczalnia Łódź

Kwiaty w wazonach – klasa sama w sobie (wypożyczalnia wazonów w Łodzi)

Najpiękniejszą i ponadczasową ozdobą każdej doniosłej uroczystości, w tym oczywiście także ślubu i wesela, są żywe kwiaty. Mnogość ich kolorów, kształtów i zapachów umożliwia tworzenie niezliczonych kompozycji. Kwiatowy wystój kościoła czy sali weselnej możemy dostosować do upodobań czy aktualnej pory roku. Jedne pary będą widziały kościół tonący w ponadczasowych różach, podczas gdy inne – ślubujące późnym latem – skorzystają z bardzo popularnych wówczas słoneczników. Kwiaty pojawią się z pewnością nie tylko przed ołtarzem, ale także na sali weselnej, gdzie będą przyozdabiały stoły i nadawały im uroczysty, wyjątkowy charakter.

Jak wiadomo kompozycje kwiatowe najlepiej prezentują się w odpowiednio do nich dobranych, szklanych wazonach. Nasza firma oferuje w Łodzi bogaty wybór wazonów do wypożyczenia. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty na Waszym ślubie i weselu nie zabraknie pięknie prezentujących się kwiatów w wazonach, a Wasi goście będą mogli cieszyć oczy efektownymi kompozycjami florystycznymi. Eleganckie, szklane wazony, będące w posiadaniu naszej firmy w Łodzi, dodadzą Waszej uroczystości blasku i klasy.
Warto w tym miejscu nadmienić, że doskonale sprawdzą się one również jako świeczniki. Cóż jeszcze lepiej przyozdobi stół od blasku świec w otoczeniu kwiatów i szkła?

Wazony – wynajem – Łódź

Proponujemy Wam do wypożyczenia wiele rodzajów wazonów, które pięknie wyglądać będą zarówno w kościele jak i na sali weselnej w Łodzi.
Najbardziej klasyczny w naszej ofercie jest niewątpliwie wazon – „stożek” o wysokości 60 cm, średnicy u góry 12,5 cm i średnicy podstawy około 13 – 13,5 cm. Innym, równie popularnym produktem, jest tak zwany „cylinder” w kształcie walca, wysokości 50 cm i średnicy 15 cm. Niezwykle ciekawie prezentuje się na stole równie wysoki, co poprzednie wymienione, kielich – świecznik „martini”, przypominający swym kształtem kieliszek do tego popularnego trunku.
To tylko wybrane wazony z naszej bogatej oferty wypożyczalni w Łodzi, w której nawet najbardziej wymagający klienci z pewnością znajdą szklane cuda dla siebie.
Jak widzicie, wynajęcie wazonów w Łodzi jest bardzo proste – wystarczy zwrócić się do naszej firmy.