Kontakt

Porozmawiajmy.

Jeżeli marzysz o dekoracji ślubnej koniecznie skontaktuj się z nami! Nasz zespół służy nie tylko fachową pomocą, ale i wiedzą praktyczna odnośnie wymagań stawianych przez poszczególne kościoły. Nie każda parafia zgodzi się na każdy z Twoich pomysłów od razu a my podpowiemy jak sprawić, aby Twoje marzenie mogły się spełnić.

    Wypożyczalnia dekoracji ślubnych i weselnych Łódź

    Przysięga w plenerze. Planujesz organizację przysięgi małżeńskiej w plenerze? Jeśli tak dekoracje ślubne wymagają zdecydowanie więcej przygotowań, więc czekamy na Twój kontakt już dziś! W przypadku bardziej wymagających dekoracji warto jest skorzystać z pomocy specjalisty, który na twój pomysł spojrzy szerszym okiem lub podpowie w co warto zainwestować a co może zupełnie się nie sprawdzić. Zanim zaczniemy rozmowę o konkretach przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad na temat tego kiedy i jak ogólnie będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień. Pozwoli nam to nie tylko na zobrazowanie całej uroczystości, ale także lepsze poznanie Was i Waszych oczekiwań.

    Nie tylko dekoracje ślubne, czyli o kontakcie w sprawie wesela. I ślubuję Ci czeka na Twój kontakt również w sprawie dekoracji sali weselnej lub przyjęcia, które ma się odbyć w plenerze. Bez względu na to gdzie będzie Wasza impreza służymy pomocą w nadaniu jej wyjątkowego charakteru. Jesteśmy po to, aby odpowiedzieć na każde pytanie a nawet zainspirować. Nie ma takie sytuacji, w której nie wyciągnęlibyśmy pomocnej dłoni. Jesteśmy młodym zespołem, pełnym pozytywnej energii i pomysłów, więc służymy pomocą zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. I ślubuję Ci gwarantuje, że po kontakcie z nami będziesz zadowolony i pełen pomysłów.

    I ślubuję Ci czeka na Twój kontakt. Odwiedzenie naszej strony i kontakt z nami to pierwsze kroki do spotkania, które pokaże Ci jak wiele jest możliwości dekoracji ślubnych i weselnych. Jeżeli masz już umówiony termin wizyty w naszej firmie warto się do niej przygotować – to pozwoli na dopracowanie wielu szczegółów podczas pierwszego spotkania. Szanujemy Twój czas i wiemy, że podczas przygotowań ślubnych liczy się każda minuta, dlatego zachęcamy do jednej wizyty, aby lepiej poznać siebie i swoje oczekiwania. Weź ze sobą adres miejsca ślubu i wesela oraz zdjęcie wybranej sukni ślubnej. Te podstawowe informację będą doskonałym punktem wyjścia do dalszych ustaleń.