CENNIK2018-05-02T16:32:05+00:00

Cennik

Cennik dekoracji ślubnych Łódź

Wybraliście już dekoracje ślubne i weselne i przychodzi jeden z najbardziej stresujących dla Was momentów. O czym mowa? Oczywiście o cenie. A co jeśli powiem Wam: „Odetchnijcie!”. Naszą firmę tworzą młodzi ludzie, których działania idą w kierunku innowacyjnych i zaskakujących rozwiązań a nie wygórowanych kosztów. Decydując się na dekoracje ślubne w naszej firmie w Łodzi cena przyjemnie Was zaskoczy. To samo tyczy się dekoracji weselnych, które są dostępne u nas w Łodzi – ich cena jest adekwatna do wybranej usługi. Dekoracje ślubne weselne Łódź cennik – dowiedz się więcej…

IlośćLatarenkaŚwiece ledKryształkiLedy
1-525 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt
6-1020 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt
11-1517 zł/szt1 zł/szt*1 zł/szt*1 zł/szt*
> 1615 zł/sztGRATIS**

*jeden komplet dodatków gratis.

**świece led, kryształki, girlandy oraz ledy GRATIS!

IlośćWazonŚwiece ledKryształkiLedy
1-525 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt
6-1020 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt1 zł/szt
11-1517 zł/szt1 zł/szt*1 zł/szt*1 zł/szt*
> 1615 zł/sztGRATIS**

*jeden komplet dodatków gratis.

**świece led, kryształki, girlandy oraz ledy GRATIS!

DługośćSzerokośćCena
20m1,5m250 zł
30m1,5m300 zł
WypożyczenieLoveLove Ażurowe
Wesele300 zł350 zł
Wesele + poprawiny350 zł400 zł
WypożyczenieCena
Bez obsługi300 zł
Z obsługą500 zł

Cennik dekoracji ślubnych Łódź

Dekoracje ślubne – cennik. Myśląc o dekoracjach ślubnych w naszej firmie w Łodzi zastanawia Was cena. Jest to zupełnie normalne zachowanie, każdy bowiem liczy koszty związane z uroczystością, które po podliczeniu wszystkiego nie należą do małych. Jak sprawić, aby dekoracje ślubne miło zaskoczyły ceną? Zastanów się czy możesz wykorzystać je również na sali, albo podczas zdjęć w plenerze. W naszej firmie stosujemy bowiem zasadę, że cena dotyczy jednej uroczystości, zupełnie jak w piosence: „ nie licząc godzin i lat”… Jak wgląda to w praktyce?

Decydując się na dekoracje ślubne z naszej firmy, otrzymujecie cenę, która umożliwia Wam odbiór materiałów już wcześniej. Najlepiej zobrazuje to przykład. Zdecydowaliście się na wynajem wazonów, dekorację do nich będzie wykonywała inna osoba a zdjęcia plenerowe macie w poniedziałek. W naszej firmie, w ramach jednej opłaty, możecie odebrać zamówione przedmioty w czwartek a oddać we wtorek. Takie rozwiązanie pozwoli na spokojne przewieść wynajęte dekoracje do kościoła, użyć ich również podczas wesela i zdjęć plenerowych a na koniec, bez zbędnego stresu zwrócić je do naszej firmy.

Dekoracje weselne w naszej firmie w Łodzi kontra cena. Dekoracje weselne wynajęte w naszej firmie możesz wykorzystać na wiele sposobów, które zdecydowanie zmniejszą koszty. Pamiętając, że również na dekoracje weselne wynajęte w naszej firmie w Łodzi obowiązuje jeden cennik na jedną imprezę warto rozważyć możliwość kilkukrotnego wykorzystania jej. Możesz skorzystać z nich również w kościele lub podczas zdjęć w plenerze. Napis LOVE jest dekoracją najchętniej wykorzystywaną zarówno podczas ślubu jak i przyjęcia oraz zdjęć w plenerze. Jeżeli Twoje wesele odbywa się w piątek lub sobotę możesz zapytać także na sali czy dzień później jest podobna impreza. Jeśli tak warto skontaktować się z tymi osobami i zapytać czy też szukają dekoracji. Może się okazać, że macie podobne pomysły a wtedy poniesione koszty zostaną znacznie zmniejszone.

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

09:00 ~ 17.00