Marzysz o ślubie w stylizacji zgodnej z naturą, ale nie wiesz jak dobrać dekorację? Stoi przed Tobą nie łatwe zadanie. Ozdoby powinny być bowiem jednocześnie eleganckie oraz nie przytłaczające głównego motywu. Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Łodzi radzi jak stworzyć niezwykłą scenerię, która spełni Twoje marzenie.

Eleganckie wazony w naturalnej stylizacji

Eleganckie wazony oferowane przez wypożyczalnię z Łodzi doskonale podkreślą charakter naturalnej stylizacji. Myślisz, że te dwa style nie mogą tworzyć jedności? Nic bardziej mylnego. Wypożyczalnia dekoracji weselnych z Łodzi pokaże Ci jak wykorzystać wazony bez względu na to kiedy odbywa się uroczystość. Jesienią jako dodatki doskonale sprawdzą się żołędzie, duże, kolorowe liście oraz cudownie czerwona jarzębina. Zimą wykorzystaj świece, gęste gałęzie jodły srebrzystej lub pachnące świerki. Całość uzupełnij szyszkami, które możesz samodzielnie udekorować sztucznym śniegiem lub białym sprayem. Wiosną wybierz pierwsze polne kwiaty i zrób lekki wianek, który będzie okalał krawędzie wazonu.

Latarenki w zgodzie z naturą

Uzupełnij stylizację latarenkami na wynajem z Łodzi. Pamiętaj jednak, że dekoracja musi być spójna. Jeżeli korzystasz z wazonów z wypożyczalni w Łodzi zwróć uwagę, aby rodzaj zdobienia i jego forma była taka sama.  Dekoracja jaką stworzysz w latarniach powinna być miniaturą tych z flakonów, aby całość tworzyła doskonałe połączenie. Zaoszczędzi Ci to również czasu na tworzenie za każdym razem nowego wzoru. Zdecyduj jakie dodatki najbardziej Ci się podobają i stwórz z nich jeden motyw, który będzie niezwykłą dekoracją i stworzy wyjątkowy charakter uroczystości.

Zwiewne tiule i polne kwiaty

Marzą Ci się tiule, które możesz wynająć w Łodzi, ale nie wiesz jak je zestawić z lekkim, naturalnym motywem? Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Łodzi podpowiada w jaki sposób uzyskać wymarzony efekt. Jeżeli uroczystość ma się odbyć wiosną wybierz jedną warstwę materiału, którą ozdobią delikatne, niewielkie wianki z polnych kwiatów, visit this website aby uzyskać więcej informacji. Rozwiązanie to nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ale również sprawi, że kościół będzie prezentował się wyjątkowo pięknie. Niemalże transparentny tiul dyskretnie przykryje ciemne ławki, natomiast wianki stworzą doskonałą kompozycję z drewnianymi ławkami oraz rozsieją w kaplicy cudowny zapach nadchodzącego lata.

Nie zapomnij o dodatkach

Decydując się na motyw natury w dekoracji weselnej pamiętaj, że najlepszy efekt uzyskasz, kiedy jest on spójny ze wszystkimi dodatkami. Twoja suknia ślubna, bukiet, zaproszenia, zdobienie samochodu a nawet sam pojazd, który zawiezie Was do kościoła czy na salę powinien nawiązywać do wybranej scenerii. W ten sposób nie tylko zachwycicie gości oryginalnym stylem, ale również sami zobaczycie później na zdjęciach jak pięknie to wyglądało. Macie pytania? I ślubuję Ci to wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Łodzi, która czeka na Wasz kontakt już dziś!