Kiedy słyszymy słowo tiule pierwsze, co przychodzi nam na myśl to suknia. Materiał ten znajduje jednak swoje szerokie zastosowanie również w dekoracji. Sprawdź, dlaczego tiule są tak chętnie wypożyczane w naszej firmie w Łodzi.

Wykorzystanie tiuli na dużych powierzchniach

Tiul doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywany jest więc do dekoracji sal weselnych. Tiule na wynajem w naszej firmie w Łodzi polecamy w szczególności parom, którym bardzo podoba się lokalizacja miejsca, ale mniej jego wygląd. Ten materiał sprawi, że w szybki i niedrogi sposób możecie stworzyć wyjątkową scenerię, zakrywając wszelkie niedoskonałości. Tiule wypożyczone w naszej firmie w Łodzi możesz bowiem użyć do dekoracji ścian, sufitów oraz filarów. Miejsca łączeń w szybki sposób przykryjesz balonami, niewielkimi kwiatowymi stroikami lub gotowymi biżuteryjnymi zdobieniami. Wszystko zależy jedynie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Tiul będzie doskonale prezentował się zarówno w połączeniu z eleganckimi kryształkami, jak i suszonymi liśćmi dębu czy jarzębiną.

Praktyczne zastosowanie tiuli w kościele lub plenerze

Tiule na wynajem w naszej firmie w Łodzi cieszą się ogromną popularnością również w organizowaniu przestrzeni przez wyznaczanie odpowiednich stref. Podczas uroczystości weselnej goście wolą, aby wskazać im, co mają robić i wynika to nie z nakazywania, lecz z poczucia dobrze zorganizowanego przyjęcia. Przysięga jest pierwszym momentem, podczas którego możemy pokazać, że dbamy o każdy szczegół uroczystości. Największy problem, jaki pojawia się już na początku to gdzie usiąść oraz jak dostać się do wyznaczonych miejsc. Tiule wypożyczane w naszej firmie w Łodzi sprawiają, że goście wiedzą przynajmniej, którędy mają nie chodzić. Wystarczy jedna, lekka warstwa tego niezwykłego materiału, aby wskazać, którędy będzie szła para młoda, co jednocześnie sprawi, że goście będą wchodzili tylko z jednej strony do rzędów ławek czy krzeseł. Kiedy jest to najbardziej istotne? Jeżeli na wejście pary młodej przygotowana jest dodatkowa atrakcja lub gdy mamy biały dywan. W pierwszych wypadku zależy nam bowiem na doskonałych zdjęciach bez dodatkowych osób. Jeżeli zaś mamy biały dywan, chcemy, aby on taki pozostał przynajmniej na wejście. Wypastowane, lśniące buty, szczególnie panów mogą zrobić nieestetyczne plamy jeszcze przed wejściem pary młodej. Czarna pasta na białym dywanie nie będzie prezentowała się bowiem dobrze.

Wybierz niewielkie tiule jako element dekoracyjny

Tiule wypożyczane w naszej firmie w Łodzi używane są również do ozdobienia niewielkich dekoracji. Wyjątkowo dobrze prezentują się jako postawa wazonów czy latarenek. Popularnie nazywany artystyczny nieład, nadaje aranżacji lekkości i delikatności. Takie rozwiązanie jest polecane szczególnie w eleganckich lub klasycznych dekoracjach.