Bez względu na to czy ślub mam się odbyć w kościele czy w plenerze jest to wyjątkowa chwila o oprawę, której należy zadbać z najwyższą starannością. Nawet w salonach sukien ślubnych można czasami usłyszeć, że w przypadku modeli gorsetowych mocno ściągamy kreację na przysięgę a później to już można zdecydowanie poluzować. Decydując się na wynajem dekoracji ślubnych w naszej firmie w Łodzi stworzysz niezwykłą scenerię za niewielkie pieniądze. Poznaj najgorętsze trendy w zdobieniach w 2018 roku.

Latarenki dla romantyczek

Latarenki najczęściej wypożyczane są w naszej firmie w Łodzi zimą. Aktualne trendy pokazują, że można je wykorzystać o dowolnej porze roku. Latarenki wynajmij w naszej firmie w Łodzi również latem, kiedy jest zdecydowanie za gorącą na klasyczne dekoracje kwiatowe. Nawet bukiety uzupełnione o specjalne fiolki z preparatami, które mają wydłużyć ich trwałość mogą nie wytrwać w 30 stopniowym upale. Zwiędłe kwiaty nie będą się dobrze prezentowały szczególnie na świeżym powietrzu. Jeżeli więc planujesz uroczystość w plenerze wybierz latarenki na wynajem w naszej firmie w Łodzi i stwórz niezwykłą kompozycję, która przetrwa nawet kilka godzin w pełnym słońcu.

Wazony w nowej odsłonie

Wazony na wynajem w naszej firmie w Łodzi to klasyka gatunku. Co zrobić, aby nabrały one wyjątkowego charakteru na Twojej uroczystości? Postaw na nietuzinkową kompozycję. Na przełomie wiosny i lata wypełnij wazony wodą z płatkami róż i delikatnymi olejkami zapachowymi. Krawędzie przykryj natomiast wiankami z polnych kwiatów. W ten sposób zyskasz niezwykłą oraz tanią dekorację, która dodatkowo rozniesie delikatną woń kwiatów.

Zwiewne tiule nie tylko na zimę

Tiule na wynajem w naszej firmie w Łodzi wybierane są najczęściej zimą, kiedy to mają sprawić wrażenie ciepłego otulenia ławek. W tym sezonie tkaniny modne są również latem. Wybierz zwiewne tiule, aby nadać ławką lekkości. Wystarczy jedna warstwa, która stworzy transparentny efekt kojarzący się z cienkimi tkaninami ubrań. Jak zawsze należy jednak uważać na dobór dekoracji do sukni Panny Młodej. Jeżeli na uroczystość wybierzesz kreację bogato zdobioną postaw na zdobienie w tym samym stylu. Decydują się na tiule na wynajem w naszej firmie w Łodzi uzupełnij je o kryształki, które nadadzą całości szyku oraz podkreślą charakter sukni.

Postaw na dywan

Nasza wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Łodzi nie mogłaby istnieć bez dywanów. Który kolor wybrać? Jeżeli marzysz o zdobieniach w naturalnych, subtelnych kolorach wybierz dywan w białym kolorze, aby podkreślić elegancki, klasyczny lub romantyczny charakter uroczystości. Decydując się na dodatki w wyrazistych barwach rozważ czerwony dywan, który dodatkowo podkreśli kontrast z bielą sukni.