Z czego wynikają największe wpadki Państwa Młodych na weselu? Z niedopilnowania szczegółów. Jedne rzeczy są mnie istotnie inne bardziej, ale zasada jest jedna, o co nie zadbasz na pewno się nie uda. Poniżej poradnik na co szczególnie należy zwrócić uwagę, a w razie sytuacji awaryjnej zawsze można skorzystać z wypożyczalni dekoracji weselnych w Łodzi.

Dekoracja kościoła – kto odpowiada za co

Załatwiając formalności w kościele nie zapomnij dopytać o to, kto zajmuje się dekoracją. Zasady bowiem są bardzo różne. Niektóre kościoły same wszystko organizują, inne nie uznają sztucznych kwiatów lub świec. Warto ustalić to wcześniej, aby nie było zaskoczenia w dniu ślubu, że na jakiś element dekoracji kościół nie wyraża zgody. Jeżeli korzystasz z usług profesjonalnych firm jest zdecydowanie łatwiej. Na przykład wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Łodzi oferuje swoim klientom pełne doradztwo, dopracowując każdy szczegół.

Warto również samemu sprawdzić, co tak naprawdę oferuje kościół. Najistotniejszy w tym wypadku jest dywan i krzesła. Zniszczony, kolorowy materiał czy proste siedziska nie będą prezentowały się dobrze na zdjęciach. Jak poradzić sobie z takimi trudnościami? Najłatwiej i najtaniej jest skorzystać z wynajmu dekoracji ślubnych w Łodzi. Takie rozwiązanie jest idealne również w przypadku sytuacji awaryjnych. I ślubuję Ci jest jedną z firm, w której po kontakcie uzyskasz szybką pomoc przy wynajmie dywanów w Łodzi lub wypożyczeniu tiuli w Łodzi, aby ukryć nieatrakcyjne siedziska.

Dekoracja sali – ustal dokładnie szczegóły

W ofertach sal weselnych często znajduje się informacja, że dekoracja jest w cenie. W takich wypadkach warto jest zweryfikować, co to oznacza. Najprostszym sposobem jest przyjazd na salę przed innym weselem. Na co wtedy zwracamy uwagę? Dosłownie na wszystko, nawet na ustawianie butelek i dzbanków z napojami na stołach. Bardzo częstym błędem jest bowiem umieszczanie ich na brzegach, przez co goście w trakcie przyjęcie łatwo je strącają.

Zwracamy także uwagę jak wygląda sufit lub czy filary są w dobrym stanie a jeśli nie to czy są zakryte. Jeżeli na sali jest dużo materiału przyjrzyjmy się czy jest on czysty – często bowiem raz założona dekoracja nie jest nigdy zdejmowana. W przypadku pokrowców na krzesła również zwracamy uwagę czy są one w jednym kolorze oraz bez plam – wbrew pozorom ma znaczenie czy wszystkie są w jednym kolorze czy w wielu jego odcieniach.

Co zrobić kiedy nie wszystko jest tak jak należy? Zawsze można zadbać o część wystroju samodzielnie i negocjować poniesione koszty z salą. Korzystając z wypożyczalni dekoracji weselnych w Łodzi można stworzyć naprawdę wyjątkową aranżację za niewielkie pieniądze.