Samodzielnie wykonywana dekoracja jest ogromnym wyzwaniem. Jedni decydują się na nią z przyczyn czysto finansowych, a inni mają po prostu smykałkę do zadań artystycznych i chętnie korzystają z własnych umiejętności niż usług firm dekoratorskich. Bez względu na to, do której grupy należysz, poznaj niezwykłe zastosowanie latarenek na wynajem dostępnych w naszej firmie w Łodzi i pozwól się zainspirować.

Latarenki z klasyczną świecą

Latarenki na wynajem dostępne w naszej firmie w Łodzi możesz wykorzystać na bardzo wiele sposobów. Jednym z najczęściej wybieranych, a jednocześnie najbardziej ekonomicznych jest uzupełnienie ich szerokimi, wysokimi świecami. Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim latarenki, które można wypożyczyć w naszej firmie w Łodzi, dostępne są w białym kolorze. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkową dekorację na każdą okazję. W przypadku wesela wybierz świece w kolorze, który jest dominujący, w Twojej aranżacji, aby podkreślić charakter imprezy. W przypadku chrzcin czy komunii możesz zdecydować się na róż lub błękit adekwatny do płci dziecka.

Poznaj zalety LED-owego blasku

Osoby poszukujące innowacyjnych rozwiązań koniecznie powinny poznać możliwości, jakie daje wypełnienie latarenek wypożyczonych w naszej firmie w Łodzi Led-owymi sznurami. Dostępne są one w dwóch podstawowych wersjach. Pierwsza to klasyczne sznury, wymagające dostępu do prądu. W drugim przypadku to nowoczesne wersje na baterie. O ile w pierwszych wypadku możemy napotkać wiele utrudnień w aranżacji latarenek wypożyczonych w naszej firmie w Łodzi, o tyle w drugim mamy niezliczone możliwości ich wykorzystania. Sznury na baterie możemy bowiem w całości ukryć w latarence, dzięki czemu rozbłysną swoim blaskiem bez nieeleganckiego przewodu. Dodatkowo do wyboru mamy średnicę sznura lub pojedyncze mini żarówki. Całość wystarczy uzupełnić płatkami róż lub inna kwiatową dekoracją. Uzyskany efekt zachwyci gości, a sznury możesz wykorzystać podczas innych aranżacji. Należy również pamiętać, że w przypadku użycia świec pełnią one raczej funkcję dekoracyjną i nie poleca się ich zapalania.

Niezwykłe ozdoby z figurkami na każdą okazję

Najnowszym sposobem na wykorzystanie latarenek wypożyczonych w naszej firmie w Łodzi jest uzupełnienie ich figurkami. Do Ciebie należy decyzja czy będą się one znajdowały w każdej, czy tylko w nielicznych w celu podkreślenia charakteru imprezy. Jakie figurki prezentują się najlepiej? W przypadku wesela będzie to para młoda, na chrzciny możesz wybrać bobasa, dziecięcy wózek, konika na biegunach lub smoczek, na komunię aniołka, księgę lub opłatek a na zaręczyny obrączki, lub pierścionek. Wszystko zależy więc od potrzeb i Twojej wizji artystycznej a nasza wypożyczalnia dekoracja ślubnych w Łodzi jest po to, aby pozwolić Ci spełnić każdą z nich.