Podjęcie decyzji o ślubie jest jedną z najważniejszych w życiu. Kiedy minie już pierwsza euforia związana z samymi zaręczynami i próbką ślubnego „TAK” przychodzi moment, kiedy pora jest zdecydować o tym jak będzie wyglądała uroczystość. Dowiedz się jakie są najnowsze trendy w wyborze kolorów w dekoracji ślubnej i z czego to wynika.

Dekoracja w kolorze czerwieni

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych wyborów jest czerwień. Decydując się na ten kolor warto sprawić, aby był on obecny w każdym punkcie nie tylko wesela, ale i samych przygotowań, aby goście mogli się do niego przyzwyczaić. Od czego więc zaczynamy? Wybierając zaproszenia ślubne w Łodzi postaw na wzór zawierający ten kolor. Jak na ślubie najlepiej zaakcentować czerwień? Wyjątkowy charakter uroczystości podkreślisz decydując się na dywan ślubny, który również wynajmiesz w naszej firmie w Łodzi.

Klasyczna elegancja w kolorze bieli, kremu i zieleni

Chcesz, aby uroczystość miała subtelny i elegancki charakter? Zacznijmy, więc od przysięgi. W tym wypadku wybierz dywan ślubny w kolorze białym, który jest dostępny na wynajem w naszej firmie w Łodzi. Następnie przejdźmy do dodatków. Bez względu na porę roku doskonale sprawdzą się białe tiule, które również możesz wynająć w naszej firmie w Łodzi. Pamiętaj jednak, że jasny kolor dobrze jest zestawić z odcieniami zieleni. Dekoracja, która byłaby cała biała lub kremowa nie wyglądałaby elegancko a połączeń z innymi barwami i tak nie unikniesz. Zieleń jest o tyle dobrym wyborem, gdyż występuje w dekoracji w sposób naturalny – choćby w bukiecie panny młodej.

Modny chaber w ślubnym wydaniu

Chaber jest kolorem, który do dłuższego czasu zadomowił się w trendach na wiele okazji. Jak podkreślić jego wyjątkowość na ślubie? Wybierz wazony na wynajem w naszej firmie w Łodzi i stwórz niezwykłą dekorację w chabrowym kolorze. Jeżeli nie lubisz barwionych kwiatów również mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zdecyduj się na latarenki, które możesz wypożyczyć w naszej firmie w Łodzi i skorzystaj z świec w kolorze chabrowym i udekoruj je białymi płatkami róż.

Uniwersalne uwagi

Bez względu na to jaki kolor i rodzaj zdobienia wybierzesz potrzebne dekoracje wynajmiesz w naszej firmie w Łodzi. Pamiętaj jednak o kilku zasadach. Przede wszystkim decydując się na zdecydowaną barwę postaraj się, aby była ona jedna. Jeżeli czerwień ma być przewodnia niech występuje ona wszędzie, nawet w sukni druhny. Przed wyborem koloru warto jest porozmawiać ze świadkową, aby wspólnie ustalić kolory dekoracji a później cieszyć się zdjęciami, które będą zachwycały wszystkich.